Psikolojik olarak kişinin, kendilerine veya başkalarına zarar verme riski altında olduğu ve bireyin sorununun farkında olmadığı zamanlar vardır. Bölgenizde uygun bir seçeneğiniz varsa, psikiyatrınız veya terapistinizle konuşmanız faydalı olabilir. İzmir psikiyatri klinikleri bu noktada size yardımcı olabilir. Çoğu psikiyatri kliniği, kendine özgü ihtiyaçları ve hedefleri olan her hasta için kişiselleştirilmiş bir tedavi ve kurtarma planı sunar.

Upset young woman talking to a female psychologist with her husband aside

Upset young woman talking to a female psychologist with her husband aside

Psikiyatrist İzmir Tercihleri

İzmir’de çok değerli psikologlar ve psikiyatristler bulunuyor. Psikiyatrik, davranışsal ve duygusal tedavi ihtiyaçlarını gidermek için tasarlanmış hizmetler sunan muayenehanelerinde tüm soru ve ziyaretleri memnuniyetle karşılıyorlar. Fakat İzmir psikiyatri denildiğinde öne çıkan bazı isimler de mevcut. Doç. Dr. Ozan Pazvantoğlu bu tercihlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

ozanpazvantoglu.com web adresinden görebileceğiniz gibi, hem psikiyatrist hem de psikoterapist olan Doç. Dr. Ozan Pazvantoğlu panik atak, bağımlılık sorunları veya şizofreni gibi ağır psikolojik bozukluklar dâhil hemen her alanda yüksek donanıma sahip. Tüm sorun ve psikolojik bozukluklarda öncelikli olarak psikoterapi ve gerek duyulan durumlarda ek ilaç tedavisi uygulamayı tercih ediyor. Her şeyden önce hastaların yaşam kalitesini arttırmayı, sosyalleşmelerini ve normal yaşama dönmelerini desteklemeyi amaçlıyor. İhtiyaç duyduğunuz anda hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*