Ev dekorasyonu yeni bir eve taşınıp sıfırdan başlanan evler için olduğu kadar eski ev dekorasyonundan sıkılanlar içinde önemlidir. Ev dekorasyon uygulaması içinde özellikle yeni bir seçime yer açarak olanlar için önceliklere önem verip dekorasyona başlamanız önerilir. Bu uygulama için öncelikle hangi stile sahip olan bir seçime yer açmak istediğinize karar vermeniz son derece önemlidir. Klasik, avangart, country, Retro gibi birçok tarzlar arasından sizin zevkinize ve beğeninize hitap eden stilin hangisi olduğuna karar vermeniz ilk önceliktir.

kitchen-1940174_640

Dekorasyonda Seçimler

Tarzınıza uygun olan dekorasyonu elde etmek için ilk başta dekorasyonun yapılacağı mekân için ideal ölçülere sahip olan koltuk ve mobilya içeriğine yer açmanız gerekir. Dekorasyonun uygulanacağı alanının çoğunu kaplayacak olan koltuk ve mobilyalar uygulamanızın istediğiniz gibi yansımasına da engel olur. Bu sebep ile seçimlerinizde ölçülere öncelik vermeniz gerekir.

Dekorasyon uygulamanızda koltuk ve mobilya seçimi sonrasında halı ve perdelerin yanı sıra kırlentlere yer vererek harekette kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda dekorasyon stiliniz ile uyumlu olan aksesuarlar ile uygulamayı tamamlayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*