Evler herkesin en rahat olduğu en özel anlarını yaşadığı anlamı büyük mekanlarından biridir. Barınmak maksadı ile kullanılan evler anıların, üzüntülerin, sevgilerin ve acıların paylaşıldığı ve yaşanıldığı yerdir. Bu nedenle evlerde hayatımızın ömrümüzün önemli vakitlerini geçiriyoruz. Bu yüzden de dekorasyonuna ayrıca önem verip özenirsek evde geçirdiğimiz vakitler daha yaşanası ve sevilen bir hale gelir.

dekorasyon

dekorasyon

Her insan zaman zaman yeniliğe ve değişikliğe ihtiyaç duyar. Bu değişiklik ya da yeniliği evinizde başlatabilirsiniz. Daha modern görüntüde ev dekorasyonu için aşağıdaki önerileri dikkate almalısınız.

Dekorasyona Dair Tüyolar

Evinizde değişikliğe karar verdiyseniz size ilk uyarı eviniz için en doğru aksesuarı tercih etmeniz gerektiğini unutmamanız olur. Doğru aksesuar olmazsa olmaz kurallardandır. Birbirinden bambaşka tarzda olan 2 ayrı aksesuarı aynı oda içinde kullanmak dekorasyon işinde yapılacak en büyük hata.

dekorasyon önerisi

dekorasyon önerisi

Bilinçli bir dekorasyon işi ile eviniz daha modern hale gelir ve yaşadığınız vakitleri güzelleştirir. Yani evinizi giydirirken doğru dekor tercihleri yaparsanız yaptığınız işin sonucundan memnun kalırsınız. Ayrıca bir odada kullandığınız tüm eşyaların ya klasik, ya avangart ya da modern tarzlarda olmalı. Hangi tarzı seçti iseniz ona göre uyumlu aynalar, biblolar ve çerçeveler kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*