Lada Niva, en az 1210 kg ağırlığı, dar lastikleri, düşük kapasiteli şanzımanları ve diferansiyel kilidiyle arazi araçları arasında en iyisi olmayabilir, fakat en zor şartlar altında bile esnek olma ününe sahiptir. Ayrıca Lada niva yedek parça arıyorsanız, sahip olduğunuz efsane 4×4 için bu hiç de zor değildir. Bugün nivaci.com gibi güvenilir bir online alışveriş sitesi üzerinden kolaylıkla Niva yedek parçaları bulmanız mümkündür.

lada-niva

Lada Niva Yedek Parça Fiyatları

Lada Niva model otomobilin bu kadar çok tercih edilmesinin en nemli sebeplerinden biri de ekonomik olmasıdır. Diğer arazi araçlarının yedek parçaları çok daha pahalıdır. Çoğu, Bluetooth bağlantısı seçeneğiyle birlikte gelir, ancak mekanik bir problem olduğunda sorunun çözümü size oldukça yüksek bir maliyet çıkarabilir. Lada niva yedek parça fiyatları nispeten çok daha ucuzdur ve parça değişimi bütçenizi sarsacak boyutta değildir.

nivaci.com online alışveriş sitesinde görebileceğiniz gibi orijinal Lada Niva yedek parçaları çok uygun fiyatlarla, kredi kartı ile ödeme, Havale/EFT ödeme ya da alışveriş kredisi gibi alternatiflerden biri ile kolayca temin edilebilir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize gönderilebilir. Ayrıca satın almış olduğunuz herhangi bir yedek parça için iade veya değişimde sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*