Evlilik yolunda ilerleyen kadınların en önemli hazırlıklarından birisi de gelinlik seçimi. Her sezon farklı detaylarla ve dekoratif motiflerle süslenen gelinlikler, 2017 sezonunda da yine göz kamaştırıyor. En ünlü tasarımcıların elinden çıkan modeller, gelin adaylarının şıklığına şıklık katıyor. Dekolteli, kabarık, uzun, kısa ve asimetrik gibi farklı kesimlerde dizayn edilen gelinlik seçenekleri içerisinden sizde seçiminizi yaparak yılın en gözde ve seçkin gelini olabilirsiniz.

Gelinlik Modellerinde Romantik Nüanslar

marriage-168831_640Son yılların favori gelinlikleri daha çok tül ve inci süslemeleri ile göze çarpıyor. Omuzlara dikkati çeken tül gelinlikler, straplez ve balık kesim formunda ağırlık gösteriyor. Etek kısımları küt kesim olarak inen modeller, kalp yaka tasarımları sayesinde daha hareketli bir şıklık yakalamanızı kolaylaştırıyor.

Gösterişten hoşlanan gelin adayları, zirvede yer alan bu kalp yaka gelinliklere rahatlıkla yönelebilirler. Bu modeller, tüm vurguyu belinizde toplayacak ve sizi daha uzun gösterecektir. Sezonun bir diğer gözde parçası vintage gelinlikler oluyor. Tamamı dantel eklemeli olan modelleri, şapka ve eldiven gibi aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Mücevher tercihinizi ise eskitilmiş elmaslardan yana yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*