Sonbaharın gelişi ile beraber artık moda haftaları ve moda içerikleri arasında yer alan aksesuar seçimleri de gözlemlenmeye başladı. Kombinasyon seçimlerinizde en uygun aksesuar tercihine yer vererek hem modaya uygun hem de kombininiz tamamlayan tercihe yer açmanın avantajını yalamak için bu detaya dikkat etmeniz önemlidir.

ring-2571761_640

Yeni Trend Yüzükler

Yeni sezonun sunduğu kıyafet moda uygulamaları arasında yer alan seçimlerinizde dilerseniz sportif dilerseniz klasik seçimlere yer açmış olun kullanacağınız aksesuarlar tamamlayıcı parça olarak karşınıza çıkacaktır. Yeni sezon ile beraber dikkat çeken en önemli aksesuarların başında ise kullanılan yüzükler yer alıyor. Genellikle yüzük kullanmayı tercih etmeyen bayanlar bile yeni sezonda yer alan yüzük modelleri ile kendisini bu moda akımda görebilir.

Birbirinden farklı içeriklere ve uygun seçime yer açabilmenizi sağlayacak olan yüzük modellerinde yalın çizgilerin yanı sıra oldukça ışıltıya sahip olan modelleri de bulabilirsiniz. Kombininiz ile tam uyumu sağlayacak olan yüzük seçimlerinizi yaparken aynı zamanda kullanmış olduğunuz diğer aksesuarlar ile olan uyumuna da önem vermeniz önerilir.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*