Akıllı telefonların hayatımıza girişi ile birlikte pek çok alışkanlığımızda köklü değişiklikler yaşanmaya başlıyor. Telefonlar artık birer televizyon, bilgisayar, aydınlatıcı ve termostat oldu derken sırada akıllı mum da yer alıyor. Akıllı mum nedir ve nasıl kullanılır merak ediyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.

LuDela adı verilen akıllı mum, elektrik olmadığı zamanlarda ihtiyaç duyduğumuz mumları bizlere sunan elektronik ortamlarda sunuyor. Gerektiğinde romantik bir hava yaratabilmek için de kullanabileceğiniz LuDela, teknolojik aletlerin farklı amaçlar için kullanılabilmesine katkı sağlıyor.

İnternet üzerinden çalışabilen akıllı mumlar, evlerinizde kullandığınız lamba sistemlerine benzer bir biçimde çalışıyor. Wi-Fi bağlantınız ile entegre bir biçimde çalışabilen mumları eşleştirdiğiniz akıllı cihazlarınız üzerinden evde olmadığınız zamanlarda da yönetebiliyorsunuz. İşinizden eve doğru gelirken rahatlatıcı bir duş almanın hayalini kuruyorsanız banyonuzdaki mumları evinize gelmeden önce yakmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle evinizin ortamı sizin için siz daha yoldayken rahatlatıcı bir atmosfere bürünmüş olacaktır.

Akıllı Mum Nasıl Çalışıyor?

LuDela akıllı mum gerçek bir mum gibi ışık veriyor. Akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebilen akıllı mumu evinizde olmadığınız zamanlarda yakabilir veya dilerseniz söndürebilirsiniz.

LED ışıklandırma sistemlerini sevmiyorsanız ve iyi bir alternatif arıyorsanız akıllı mumlar sizler için ideal bir seçenek olabilir. Wi-Fi bağlantı ile çalışabilen akıllı mumları dilerseniz birden fazla da kullanabiliyorsunuz. Tek bir uygulama sayesinde her yerden tüm akıllı mumlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Manzara moduna da sahip olan akıllı mumlar ile hayal etiğiniz tüm farklı mekanları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 5-6 aylık süreçlerden pilini değiştirerek kullanmaya devam edebileceğiniz akıllı mumlar son derece ekonomik bir çözüm sunuyor. Batarya konusunda kullanıcıları kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayan akıllı mumlar ile daha romantik ve huzurlu mekanlar elde edebilir, mekanınızın aydınlatmasında farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.