Sokak modasını son yıllarda adeta kasıp kavuran beyaz ayakkabılar, ünlü isimlerin ve bloggerların da ilgi göstermesi ile birlikte yeni yılın da modası olmuş durumda. Gündelik bir stil için tercih edilebilecek en rahat ayakkabılardan olan beyaz spor ayakkabılar ile havalı ve şık bir kombine sahip olabilirsiniz. Peki, beyaz spor ayakkabıları nasıl kombin edilir ve en şık şekilde nasıl giyilir diye merak ediyorsanız gelin bunu birlikte inceleyelim.

Jean Altına Beyaz Spor Ayakkabı

Kot pantolonlar en zor anların hayat kurtarıcı olan parçasıdır. Ne giyeceğinize bir türlü karar veremediğiniz günlerde size yardımcı olan kot pantolonları, beyaz spor ayakkabılar ile birlikte kombinlerseniz son derece şık bir kombin ortaya çıkartabilirsiniz.

Etek Altına Beyaz Spor Ayakkabı

Maksi etekler, midi etekler ve mini eteklerin tamamı ile beyaz spor ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Mevsim şartlarına göre çoraplı veya çorapsız olarak spor ayakkabılarınızı şık bir şekilde kullanmayı deneyebilirsiniz. Stilinizde daha feminen bir hava olmasını istiyorsanız kalem etekler ile birlikte beyaz spor ayakkabı giymeyi deneyebilirsiniz.

Kumaş Pantolon Altına Beyaz Spor Ayakkabı

Cool bir stil ortaya çıkarmak için kumaş pantolon ile beyaz spor ayakkabı kombinlemeyi deneyebilirsiniz. Ayakkabılarınızın şıklığını ön plana çıkartacak olan kumaş pantolonlar ile maskülen bir stil elde edebilirsiniz.

Şort Altına Beyaz Spor Ayakkabı

Yaz aylarının en fazla tercih edilen kombinlerinden olan şort ve beyaz spor ayakkabıyı gündelik ve rahat bir stil için kullanabilirsiniz. T-shirt ve salaş gömlekler ile birlikte tamamlayabileceğiniz bu kombin ile rahat bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Elbise Altına Beyaz Spor Ayakkabı

Elbise modelleri ile de uyum yakalayabilen beyaz spor ayakkabıları feminen görünüm elde etmek için kombinleyebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.