Tüm doğal taşların dışında mermer, insan uygarlık tarihi boyunca mimarlar, heykeltıraşlar ve tasarımcılar tarafından yoğun olarak kullanılan en ünlü doğal taştır. Ülkemiz mermer açısından zengindir ve mermer Ankara civarındaki pek çok kaynaktan beslenir. Bu taş, ışıltılı görünümü ve herhangi bir alanı estetik açıdan on kat daha güzel gösterebilme özelliği ile ünlüdür.

Doğal güzellikleri ve çevre dostu olması, mermer ve doğal taşları hem iç hem de dış mekânları süslemek için kullanılabilecek mükemmel bir malzeme haline getirir. Fayans, kaldırım taşı, döşeme ve mozaik gibi ürünler üretmek için fabrikalara taşınan en iyi mermer Ankara civarı taş ocaklarında çıkarılır. Kaliteli mermerin, farklı damarlanma desenleri ve yoğunlukları ile çok çeşitli renkleri ve hoş tonları vardır.

oniks_122x244_mekan_1

Mermer Ankara İmalatçıları ve Mermer Fiyatları

Mermerin yeryüzünden çıkarılması oldukça zahmetlidir. Binaların dekorasyonu söz konusu olduğunda mermer, lüksün kralı olarak kabul edildiğinden, aynı zamanda yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte gelir. Fakat www.bircanmermer.com.tr web adresini ziyaret ettiğinizde görebileceğiniz gibi kaliteli mermer fiyatları hiç de ulaşılmaz değildir. Bununla birlikte ihtiyacınıza göre en uygun mermer ve doğal taş fiyatları bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.