Doğru aksesuar gerçekten bir oda dolusu mobilyadan daha etkili olabilir. Bu, iç mekân aydınlatması için de geçerlidir. Gömme spotlardan lambader ve kolyelere, sarkıt avizelere kadar birçok aydınlatma seçeneği var. İşte, tüm yaşam alanlarını aydınlatmanıza yardımcı olacak bazı aydınlatma önerileri:

evde-led-aydinlatma-2-642x320

  • Organik Bir Stil için Bahar Dalı Avize

Armatür üzerindeki metal dallar ve cam küreler hem basit hem de organik hissettiren zarif bir dokunuş getirir. Ayrıca, mekânı, sıcak ve samimi hissettirir.

  • Beyaz Bir Mutfakta Kontrastlı Aydınlatma

Çoklu büyük boy sarkıt lamba, beyaz renk hâkim mutfakta harika görünür. Armatürler, gözünüzü alanın arkasına doğru çekerken görsel derinlik katan şık bir aydınlatma sağlar.

  • Şık Etki İçin Büyük Boy Lambader

En iyi dekorasyon fikirleri genellikle mükemmel stili pratik işlevlerle birleştirir. Genel tavan lambasına harika bir eşlik, yay şekilli bir lambader olabilir.

  • Zümrüt ve Mavi Tonlu Yatak Odasında Kristal Avize

Şık bir kristal avize ile yatak odanızda lüks küçük bir saray odası konsepti yaratabilirsiniz. Mücevher benzeri aydınlatma armatürü, odanın mücevher tonu renkleriyle uyum sağlar.

  • Girişte Çarpıcı Aydınlatma

Şık ve parlak tasarımlara sahip lambalar sadece salonlar için değil. Giriş bölümüne zarif bir aydınlatma ile şaşırtıcı karşılamalar yapın.

Yoruma Kapalı.