FURUKAWA şirketler grubuna ait Fujitsu iştiraki ile yaratılan Fujitherma, endüstriyel nitelikte Merkezi İklimlendirme Sistemleri’nin ticari markasıdır. Marka, yaygın Fujitherma klima servisi ağına da sahiptir. Sahip olduğunuz merkezi sistem klima, salon tipi klima ya da split klima modelinizdeki arızaların giderilmesi ve klima bakım ihtiyaçlarınızda Fujitherma servis sizi yalnız bırakmayacaktır.

Fujitherma Merkezi Sistem Klima Türleri

Duvar montaj sistemi klima: En popüler klima ünitesi tipidir. Tek bir ünite ve dış ünitenin kullanıldığı (split klimalar) sistem, tek bir odayı verimli bir şekilde soğutur veya ısıtır. Modern split klima sistemleri bir dizi kontrol moduna ve zamanlayıcıya sahiptir, böylece ünitenin çalışması ayrıntılı bir şekilde önceden programlanabilir. 

Çoklu sistem klimalar: Bir dış ünite, duvara monte, konsollar, kaset ve kanallı üniteler dâhil çok çeşitli iç ünitelere bağlanabilir. Birden fazla odayı soğutmak için ekonomik ve esnek bir sistemdir. Bir kompakt dış ünitenin Fujitherma teknik servisi tarafından montajı yapılabilen 6 iç üniteye kadar bağlanmasını sağlar. Her oda ayrı ayrı kontrol edilebilir.

Kaset tipi, zemin tipi ve tavan tipi klima modelleri: İnce ve hafif tasarıma sahip olan bu modeller, değişiklik yapmadan tavana veya zemine montaj için idealdir. Özellikle kaset tipi üniteleri, yalnızca tavanda görünen ızgarayla gizlidir, alandan kazanç sağlar.

Fujitherma VRF Sistemi (Değişken Soğutucu Akış Sistemi) Klimalar

Gelişmiş klima teknolojisi ile desteklenen VRF Sistemi, yüksek verimlilik, ekonomi, konfor, kolaylık, kullanım kolaylığı ve kolay bakım özelliklerini taşır. Sistem kurulumu, tamiri ve bakımı Fujitherma WRF servisi tarafından yapılmalıdır. Küçük evlerden büyük binalara kadar her türlü klimayı birlikte gruplandırılabilen birçok özelleştirilebilir unsurdan oluşur. Her oda klimalıdır ve merkezi bir dış ünite tarafından beslenirken ayrı ayrı kontrol edilebilir.

Fujitherma özel servisi, sektör lideri teknisyenler ve % 100 kalite garantisi isteyen kullanıcılar içindir. Klima bakım, onarım veya yepyeni bir sistem kurulumunda sektördeki en iyi eğitimli ve en yetenekli teknisyenlere sahiptir.  

Yoruma Kapalı.