Endüstriyel kapı sistemlerinde sürgülü, katlanabilir, panjurlu, kesitli ve yüksek hızlı kapı çeşitleri geniş uygulama alanı buluyor. Ankara otomatik kapı izoleli ve yalıtılmamış versiyonlarda, çelik ve alüminyum kapıları garaj açıklığınızı en üst düzeye çıkarmak için her türlü amaca uygun olarak tasarlanabiliyor.

Manuel ve Uzaktan Kumandalı Garaj Kapısı Teknik Bilgiler

broken-1845592_640Pek çok garaj kapısı ile gerçek kapı ve elektrikli çalıştırma mekanizması garajın içine çok müdahaleci olabilir ve yeni bir yapıda dişli kutusunun yolunu ve boyutlarını bilmek önemlidir. Yeni bir garaj kapısı için mekanizmayı mevcut yerleşime göre ayarlayabilirsiniz.

Birçok ısmarlama garaj kapısı, ekstra masraf gibi görünen mekanizmalara sahip olabilir, ancak estetikte büyük bir kazanç ve garajın güvenli kullanımı söz konusudur. Optimum performans, boyutlar ve iç mekân kullanımı için en iyi mekanizmanın seçiminde Ankara otomatik kapı sistemleri size yardımcı olabilir.

Elbette bazı bilgiler belge biçiminde hazır değildir ve sadece yılların deneyimi ile verilebilir. Bu nedenle http://www.garajkapisiankara.com çoğu kapı şirketinin aksine, size neye ihtiyaç duyduğunuzdan emin olmanız için çok daha yüksek bir uzmanlık derecesi sunabilir. Uygun kapı tipi, imalatçı ve modeller için uygunsa arama yapın, boyutlar ve diğer detaylar için danışmanlık alabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.