Hayat her anımızda bir yarış gibi geçip gidiyor. Herkesin farklı insanlarla, başka bir yarışı var. Mesela bayanlarda birbiriyle yarışıyor. Konu tabii ki güzellik. Güzellik, bayanlar arasında gelişen bir ego çatışması. Her birinin ortak hayali güzel, en güzel olmak. Bunun için modayı takip ediyorlar, güzel giyinmeye çalışıyorlar. Fakat bilmedikleri bir şey var. Güzellik sizi giydirende değil, o güzelliği dile getirdiğiniz dudaklarınızdadır.

dolgun dudak

dolgun dudak

Dudaklar sadece ağzın kapısı değil, güzelliğin anahtarı, aşkın durağıdır. Son zamanlarda uzmanlar tarafından önerilen bir rujla hayaliniz olan güzelliğin anahtarını ele geçirebilirsiniz. Günümüzde birçok ruj çeşidi var. Ancak burada önemli olan rujunuzun markası değil, nasıl sürdüğünüzdür. Sürüş biçiminizle güzel, etkileyici ve kalın dudaklara sahip olabilirsiniz. Kalın dudaklar sizi çok daha zarif gösterecek ve tüm dikkatleri üzerine çekecektir.

Nasıl Sürülür?

Güzel dudaklara sahip olmanız için öncelikli olarak başarılı bir dudak çizgisi çizin. Dudaklarınızı kapatarak ucu sivri kalem yardımıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer dolgun bir dudaksa tercihiniz, kalemi dudak çizginizin hemen dışından çekin.

kalın dudaklar

kalın dudaklar

Doğal bir görünüm istiyorsanız kalemi dışından çekmeniz gerekiyor. Ama dolgun dudaklar her zaman daha gösterişli ve dikkat çekicidir. Son olarak rujunuzu fırçayla sürmeniz uzmanlar tarafından önerilmekte. Böylece sonuç her zaman pozitif olacaktır.

Yoruma Kapalı.