Artık yaşam alanlarını daha kullanışlı bir hale getirmek için herkesin tercihi fonksiyonel mobilyalar olmaya başladı. Özellikle küçük evlerde yaşayanlar için modüler mobilya tasarımları daha fazla önem taşıyor. Aynı zamanda evde rahat bir hareket alanı yaratma ihtiyacı duyanların da imdadına yetiştiğini söyleyebiliriz. Modüler stilde dizayn edilen bu mobilyaları mercek altına alalım.

chairs-3592534_640

Açılıp Kapanabilen Mobilyalar Revaçta

Özellikle salonlarda artık masa ve sehpa gibi eşyalar için geniş alanlar ayrılmak istenmiyor. Bu nedenle duvara monte edilen ve tek bir hareketle 6 ya da 8 kişilik bir yemek masasına dönüşen mobilyaların tercih edildiğini belirtebiliriz. Kapatıldığında ise şık bir kitaplığa dönüşüyor. Dar alanlar için harika bir çözüm sunuyor.

Koltuk takımlarının iki kişilik bir yatağa dönüşmesi ise sıklıkla misafir ağırlayanlar için çözüm olabiliyor. Aynı zamanda koltuk takımlarının kendine has bir sehpası da olabiliyor. Bu sehpa modelleri de açılıp kapanabilme yönü ile ön plana çıkıyor. Bu tür mobilya modellerini internetten mutlaka incelemelisiniz. Belki de evinizde ihtiyacınız olan tasarımlar modüler mobilyalardır.

Yoruma Kapalı.