Kadınlar için uzun saç kullanmak istediği modeldir. Yaş grubu ya da tarz fark etmeksizin kadınların genelinin uzun saç sevdiği bilinen bir gerçektir. Uzun saç ile daha güzel ve çekici göründüklerine inandıkları için saçlarını uzatmak için kestirmekten uzak dururlar. Ama bazen saçlarımız uzamaz ya da kestirmek durumunda kalırız.

hindistan cevizi yağı

hindistan cevizi yağı

Eğer ki kadın zor uzayan bir saç yapısına sahipse ya da çabuk yıpranıyorsa kestirmekten başka bir çaresi kalmayabilir. Sonuç olarak bu makalede siz değerli okuyucular için saçlarını doğal yöntemler kullanarak hızlı bir sürede uzatmak isteyen bayanlar için birkaç önemli tüyodan vereceğiz.

Doğal Yöntemlerle Saç Uzatmak İsteyenler Dikkat!

Sıklıkla kullanılan ve tercih edilen ilk yöntem zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı ve jojoba yağını karıştırıp saçlarınıza masajla yedirmektir. Bu sayede hem sağlıklı ve canlı saçlara da kavuşmuş oluyorsunuz. Yumurta akını saç diplerinize haftada bir kere saç diplerine masajla uygulayabilirsiniz. Yine saçlarınızı ayda iki kere uçlardan aldırmaktan kaçınmamalısınız. Düzenli olarak saçlarınıza saç bakım maskeleri de uygulayabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.