Su içmenin birçok hastalığa deva olduğu bilinir. Zayıflamanın mucizesi de sudur. Zayıflatan özel sular, içmesi kolay ve evinizde bulacağınız malzemelerden hazırlarsınız. İçtiğiniz suyun etkisini daha fazla artırır ve yağ yakıcı özelliğini etkinleştirirsiniz. Özel su tariflerini hazırladığınız zaman gün içerisinde tüketmeniz gerekli.

su içmek

su içmek

Bitkisel Karışımlı Özel Zayıflatıcı Su Tarifleri

Portakal ve limon gibi C vitamini açısından yüksek meyveleri gün içerisinde tüketmek bedene zindelik kazandırır. C vitamini özellikle yağ yakımını hızlandırdığı için rahatlıkla içilmesi tavsiye edilir. 1 litre suyun içine 4 dilim portakal ve 2 dilim limonu atın. Salatalıklı su ise potasyum, ve A vitamini açısından yüksek. Salatalık, vücuttan toksin atar. 7 doğranmış salatalığı 1 litre su içerisine koyun. Biraz beklettikten sonra için.

zayıflamak

zayıflamak

Acı kırmızı biberli su ise belki kulağa hoş gelmese de güçlü bir vitamindir. Acı biberli suyun içerisine çilek, kivi katarak suyun tadını yumuşatabilirsiniz. C vitamini deposu olur. Bağışıklık sisteminiz kısa sürede güçlenir. Yaz ayında soğuk olarak rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.