Makyaj ile gençleşmenin ne kadar doğruluk payı olduğunu hala düşünüyor musunuz? Günümüzde yararlanabileceğiniz çok iyi makyaj teknikleri bulunmakta olup bu teknikler sayesinde siz de yaşınızı gizleyebilir ve kendinizi her zamankinden çok daha iyi bir durumda genç göstermeyi başarabilirsiniz.

makyaj hileleri

makyaj hileleri

Yüzünüzde minik çizgilerin yaşınızı gösteriyor olması sizleri üzmesin. Siz de makyaj hileleri ile bu durumun önüne geçebilir ve daha genç bir yaşta olduğunuz hilesini en iyi şekilde makyaj ile beraber gösterebilirsiniz.

En İyi 5 Farklı Makyaj Hilesiyle Yaşınızı Gizleyin

Burun kenarlarından başlayıp dudak kenarlarına kadar gelen, yüzünüzün güldüğü zamanlarda görünen çizgileriniz varsa ve bu çizgilerinizin kalıcılığından rahatsızlık duyuyorsanız siz de cilt tonunuza göre bir ton açık renkte kapatıcı ile bu durumu kapatabilirsiniz.Yüzünüzde en önemli görev gören yerlerden biri de kaşlardır. Kaşlarınızın hemen alt kısmına uygulayabileceğiniz en iyi yöntem olarak açık renkte bir kapatıcı olacaktır. Bu sayede kaşlar hem düzgün hem de kalkık görünecektir.

makyaj hileleri

makyaj hileleri

Yüzünüzün negatif bir ifade veriyor olmasının en büyük nedenlerinden biri de, dudaklarınızın kenarlarının zamanla beraber aşağıya doğru sarkmış olmasıdır. Bu sorundan kurtulma kadına en iyi şekilde açık renkte bir kapatıcı kullanabilir, nemli süngerle de bu kapatıcıyı dağıtarak yüzünüzde ki negatifliği pozitifliğe çevirebilirsiniz.Çenenizin hemen altında mat ya da bronz bir pudra kullanırsanız, gıdı sahibi oluşunuzu gizlemeyi de bu sayede başarılı bir şekilde yapacağınız gölgeleme tekniğiyle kaybetmiş olursunuz.

makyaj hileleri

makyaj hileleri

Göz kenarlarında bulunan kaz ayaklarından kurtulmak için siz de pudra y ada kapatıcı uygulayabilirsiniz. Fakat kesinlikle fondöten sürmeyiniz. Çünkü fondöten kullanmak, kırışıklıkları da ortaya çıkartacaktır.

Yoruma Kapalı.