Dekorasyonunuza turuncu eklemek için bir servet harcamak veya evinizi yeniden inşa etmek zorunda değilsiniz. Turuncu renk, toprak tonları, bej ve gri gibi nötr renklerle çok uyumludur. İşte birkaç yaratıcı öneri:

window-3147197_640

  • Yatak odası turuncu renk dokunuşları: Hayatınızda küçük bir farklılık yaratman en kolay yollarından biri, yatak odasına biraz turuncu ilave etmektir. Yastık kılıfları, bir battaniye veya bir abajur ile başlayın.

 

  • Turuncu desenli duvar kâğıtları: Güçlü bir imaj için turuncu desende sade bir duvar kâğıdı yeterlidir. Bunu, odanın odağı boyunca yaptığınızda daha sonra çalışabileceğiniz samimi bir odak noktasını oluşturursunuz.

 

  • Portakal renkli halı: Zeminde turuncu renkli düz veya modern çizgilere sahip bir halı, oturma odanızı zengin, egzotik bir salona dönüştürür.

 

  • Turuncu perdeler: Bir odanın kişiliğini tamamen değiştirir. Alanı fiziksel olarak ısıtmakla kalmayacak, aynı zamanda oda daha davetkâr görünecektir.

 

  • Turuncu ev aksesuarları: Beğeninize sunulan çok sayıda ekonomik ve ilginç turuncu ev aksesuarı mevcut; küçük koltuk yastıkları, tablolar, duvar süsleri, lambalar ve aydınlatma armatürleri, sanat objeleri, puflar veya örtüler arasından seçtikleriniz ile evinizi süsleyin.

Yoruma Kapalı.